Kdo s námi jezdí.

Celá myšlenka Advantage Season vznikla pro přátele a obchodní partnery Advantage Cars. Velmi záhy jsme zážitky otevřeli všem, které spojuje láska k silným a krásným strojům. Dnes s námi jezdí jak mladí lidé, kteří mají za sebou teprve první míle, tak i věkem a zkušenostmi ošlehaní jezdci řidiči i řidičky. Zde nahlédnete do historie.

Jaká auta potkáte.

Jedeme na zážitky. Víc než stlačený plny k podlaze nás baví prožívat nová dobrodružství. A i když výkonu je při našich jízdách třeba, někdo jede s autem, kterému je vlastní spíš elegance, jiní preferují sportovní vzhled. Právě sportovněji laděná auta se hodí nejlépe na Treasure Hunt při otevírání sezony, ty elegantnější vozy pak lépe vyniknou při jejím zavírání. Představu si můžete udělat z fotek na stránkách nebo v nabídce Advantage Cars.

Sami nebo se spolujezdcem.

Vyrazit můžete sami nebo se spolujezdcem. Myslíme i na ně, a proto jsou všechny zážitkové aktivity připraveny tak, abyste si je vychutnali společně. Pokud se u dané jízdy vytváří týmy, pak se můžete sami domluvit s přáteli a dát nám jen vědět v poznámce při registraci. Nebo se spolehněte na organizátory, kteří vás přiřadí do týmu, který vám padne.

Řidičské schopnosti.

Jedinou podmínkou je, že byste měli znát a zvládat svoje auto. Každá akce vyžaduje celodenní řízení po pečlivě vybraných cestách rozdílných náročností. Předmětem hodnocení je plnění úkolů na cestách, a tak kdo chce, jede svižně, jiní si zvolí vyhlídkové tempo.

Pokud vás láká vyjet.

Je to snadné. Vyberte si jízdu, které se chcete zúčastnit. Jakmile odešlete přihlášku a uhradíte poplatek za účast, naši organizátoři si vás zaevidují do listiny hostů. Nejpozději 10 dní před akcí obdržíte e-mail s detaily jízdy i místem zahájení akce. Jakékoliv vaše otázky rádi zodpovíme na emailu team@advantageseason.cz nebo na telefonu +420 226 223 003.

Založení profilu.

Váš profil se založí automaticky, jakmile se přihlásíte na první akci. Získáváte tím přístup k dalším funkcím tohoto portálu. Posádkám, které jedou opakovaně nebo jsou zákazníky Advantage Cars - a tedy vlastní OneFamily Advantage code - se po jeho zadání zobrazí u jednotlivých jízd zvýhodněný poplatek.

Pokud chcete zatím být fanouškem, zapište se do našeho newsletteru. Zůstaneme tak v kontaktu a třeba se jednou potkáme i na cestách.