2014 - První pokus v italském stylu.

První ročník vznikl jako nápad několika přátel vyrazit ven, potkat se. Vybrali jsme hotel ve Špindlerově Mlýně, vzali 30 posádek v italských autech spolu s italským michelinským kuchařem a akci pojmenovali Italiano Spindlerito. Domů jsme se vraceli plni nadšení ze společného setkání. Chtěli jsme jej zopakovat znovu a zároveň jsme cítili, že by naše setkání mohla mít hlubší smysl.

/ počet posádek: 30, najeté km: 300, realizační tým: 3 

2015 - Překračujeme hranice.

Do druhého ročníku jsme nastoupili posíleni produkčním týmem, který posádky vyzbrojil cestovními pasy a vyslal je do neznáma. Kam cesta pokračuje, bylo jasné vždy až po splnění jednoduchých úkolů. Pekli jsme v pekárně, luštili hádanky, zastavili nás „celníci“ na hranicích. Jednodenní akci plnou vzrušení a napětí jsme zakončili v rakouském hotelu Aigo s nádherným podzemním klubem. Již v průběhu dne bylo jasné, že s konceptem jsme vyrazili správným směrem i navzdory tomu, že část posádek se při první jízdě dle itineráře ztratila uprostřed polí.

/ počet posádek: 40, najeté km: 550, realizační tým: 10 

2016 Dobrodružství v Tatrách.

Třetí ročník ukázal, že jsme objevili dlouhodobý koncept. Zpráva o nové kombinaci tajemství, báječných silnic, zajímavých míst a zábavných úkolů ve spojení s péčí Advantage servisního týmu pronikla mezi naše přátele rychlostí blesku. Počet účastníků opět překonal loňská čísla, a to i navzdory předpovědi silných dešťů. Tentokrát třídenní cesta mířila na Slovensko. Posledním stanovištěm bylo Letisko Žilina se závody na půl míle. Na pár hodin se mraky rozestoupily a my zažili jedny z nejsilnějších emocí.

/ počet posádek: 60, najeté km: 1000, realizační tým: 20

2017 Sudetská detektivní jízda.

Bylo jasné, že při stále se zvyšujícím počtu posádek rostl i nárok na vyšší bezpečnost i personální zajištění akce. Realizační tým se výrazně rozrostl na téměř 40 členů. Díky tomu jsme mohli zapojit i více chytrých hlav. Výsledkem byl strhující detektivní příběh s kriminalistickými disciplínami, jako je odlévání stop, snímání otisků prstů nebo výslech podezřelých. Projeli jsme vynikající trasu Sachsen-Rallye, spali v luxusním hotelu The Westin Bellevue na břehu Labe v Drážďanech a druhý večer zakončili v jednom z nejvyhledávanějších glamour tanečních klubů s privátním obsazením celého patra pro 160 účastníků.

/ počet posádek: 80, najeté km: 900, realizační tým: 38 

Ikony-fotky.png

2018 Boj o přežití v alpských průsmycích.

Realizačnímu týmu rostly jeho zkušenosti stejným tempem jako očekávání účastníků. Hledali jsme stále lepší trasy, silnější příběh, lepší systém bodování aktivit a způsob, jak předčit právem vysoké nároky na kvalitu akce. Na začátku května tak vyrazilo osmdesát sportovních aut do nádherných alpských serpentin, na cesty mimo dálnice, mnohdy skryté před zraky turistů. Celou akci jsme propojili příběhem v postapokalyptickém stylu, a posádky tak prošly výcvikem technik přežití s armádními instruktory. Všemu nasadil korunu rakouský průsmyk Grossglockner Hochalpenstrasse, otevřený jen pár hodin před naším příjezdem. Nedělní závody na motokárách byly už jen ozdobou vysokooktanového zážitku.

/ počet posádek: 80, najeté km: 1300, realizační tým: 45

Ikony-fotky.png

​​​​​​​2019 Vysokohorská foto rallye

Tisíce kilometrů prověřily, že každého z nás láká stejná vůně dálek, dobrodružství, benzínu i napětí. Abychom mohli dál rozvíjet kouzlo našich akcí, rozhodli jsme se soustředit veškeré síly na vybudování této webové platformy se zážitky. Nejdříve to vypadalo, že bude muset tradiční jarní opening počkat v depu. Bylo to právě nadšení vás všech, našich jezdců, které nás nakonec přimělo rychle sáhnout po méně náročném konceptu foto rallye v německých horách. A výsledky byly perfektní. Vítěze nejoriginálnějších snímků jsme večer vyhlásili v nádherném designovém hotelu Kempinski.

/ počet posádek: 63, najeté km: 1200, realizační tým: 20

Ikona-video.png  Ikony-fotky.png

Díky vám.

Advantage Season Opening získal unikátní koncept, profesionální zázemí a prostor pro další vývoj. Proto jsme se jako výsledek pětileté evoluce rozhodli právě v roce 2019 založit zcela novou platformu Advantage Season, která se otevírá všem, kteří jsou zrozeni pro dobrodružství. A na té se právě nyní nacházíte. Pokud jste připraveni na koktejl emocí, napětí a prestiže, čekáme vás na startu. A pamatujte – jedeme na plný výkon!