2023 Opening. Loupež desetiletí.

Slavíme 10 let těchto úžasných vyjížděk. Ve velkém stylu. Přidali jsme den navíc, abychom se auty dostali až k jezerům, která se dotýkají nebe a přitom si namísto okoukaných dálnic užili klikaté cesty. Tentokrát se posádky vydaly napříč slovenskými Tatrami hledat tajné kódy vedoucí k mafiánskému pokladu. Vše vyvrcholilo vyloupením obřího trezoru skrytého v luxusním hotelu a úchvatnou večeří v oblacích na vrcholu Skalnatého plesa. Punc výjimečnosti získal i galavečer s vystoupením Dary Rollins. Slíbili jsme, že tento ročník bude větší, silnější a nadupanější. A přesně takový byl.

/ počet posádek: 64, najeté km: 1800, realizační tým: 20

Ikony-fotky.png  Ikona-video.png

2022 Closing. Proti proudu.

Víte kolik je Vltavských mostů z Prahy až k pramenům? My je spočítali. A nejen to, většinu z nich jsme přejeli na prvním společném uzavírání sezóny. 2022 se opravdu vydařil a tak z pouhého nápadu vzniká nový typ vyjížďky zaměřené na poznávání krás Česka. Mícháme v ní napětí z poznávání nových cest, zajímavých destinací a kvalitního ubytování. Skrz mobilní aplikaci umožňujeme jezdcům zúčastnit se interaktivního kvízu. Odpovědi jim jim otvírají cesty k dalším indíciím... a k originální trofeji.

/ počet posádek: 35, najeté km: 500, realizační tým: 8

2022 Opening. Poznej sílu elementů.

Po dvou letech, kdy se zastavil svět a s ním často i kola našich aut, přišel čas setřít prach z kapoty a navázat na tradici společných zážitkových jízd. A i když jsme s ohledem na proměnlivost pravidel zůstali jen na silnicích České republiky, program ve stylu čtyř živlů katapultoval jízdu mezi Best of. Vyluštění starodávných indící a získání tajných přísad bylo výzvou i pro zkušené dobrodruhy. Podařilo se, a večer jsme namíchali elixír věčného mládí.

/ počet posádek: 60, najeté km: 900, realizační tým: 20

Ikona-video.png  Ikony-fotky.png

2021 Meet & Greet. Lázeňská stezka.

Je horké léto a my vyjíždíme k chladným pramenům. Přestože nám vládní nařízení překazily plány s Openingem, chceme jezdcům ze stáje Advantage Cars připravit alespoň jednodenní setkání. Mapujeme nové cesty a objevujeme méně známé kouty západních Čech. 

/ počet posádek: 30, najeté km: 300, realizační tým: 5

Ikony-fotky.png

2020 Meet & Greet. Camp Fuego.

Proč by měla auta při zavřených hranicích zůstat v garážích, když můžeme křižovat naší zemí? Jen těžko bychom hledali vhodnější rok pro objevování luxusního jídla daleko od civilizace. Učíme se péct péct křepelku na ohni, podojit divokou krávu a vychutnáváme si luxusní gastronomický prožitek v polních podmínkách.

/ počet posádek: 25, najeté km: 300, realizační tým: 5

2019 Meet & Greet. Na východ.

První z lehkých, dvoudenních vyjížděk vedla přes krásné zámky a klikaté cesty až na ostravský Landek, kde jsme zakončili den galavečeří v kouzelném prostředí bývalých dolů. 

/ počet posádek: 18, najeté km: 360, realizační tým: 5

Ikony-fotky.png

2019 Opening. Vysokohorská foto rallye.

Tisíce kilometrů prověřily, že každého z nás láká stejná vůně dálek, dobrodružství, benzínu i napětí. Abychom mohli dál rozvíjet kouzlo našich akcí, rozhodli jsme se soustředit veškeré síly na vybudování této webové platformy se zážitky. Nejdříve to vypadalo, že bude muset tradiční jarní opening počkat v depu. Bylo to právě nadšení vás všech, našich jezdců, které nás nakonec přimělo rychle sáhnout po méně náročném konceptu foto rallye v německých horách. A výsledky byly perfektní. Vítěze nejoriginálnějších snímků jsme večer vyhlásili v nádherném designovém hotelu Kempinski.

/ počet posádek: 63, najeté km: 1200, realizační tým: 20

Ikona-video.png  Ikony-fotky.png

2018 Opening. Boj o přežití v alpských průsmycích.

Realizačnímu týmu rostly jeho zkušenosti stejným tempem jako očekávání účastníků. Hledali jsme stále lepší trasy, silnější příběh, lepší systém bodování aktivit a způsob, jak předčit vysoké nároky na kvalitu akce. Na začátku května tak vyrazilo osmdesát sportovních aut do nádherných alpských serpentin, na cesty mimo dálnice, mnohdy skryté před zraky turistů. Celou akci jsme propojili příběhem v postapokalyptickém stylu, a posádky tak prošly výcvikem technik přežití s armádními instruktory. Všemu nasadil korunu rakouský průsmyk Grossglockner Hochalpenstrasse, otevřený jen pár hodin před naším příjezdem. Nedělní závody na motokárách se staly ozdobou vysokooktanového zážitku.

/ počet posádek: 80, najeté km: 1300, realizační tým: 45

Ikony-fotky.png

2017 Opening. Sudetská detektivní jízda.

Bylo jasné, že při stále se zvyšujícím počtu posádek rostl i nárok na vyšší bezpečnost i personální zajištění akce. Realizační tým se výrazně rozrostl na téměř 40 členů. Výsledkem byl strhující detektivní příběh s kriminalistickými disciplínami, jako je odlévání stop, snímání otisků prstů nebo výslech podezřelých. Projeli jsme vynikající trasu Sachsen-Rallye, spali v luxusním hotelu The Westin Bellevue na břehu Labe v Drážďanech a druhý večer zakončili v glamour tanečním klubu s privátním obsazením celého patra pro 160 účastníků.

/ počet posádek: 80, najeté km: 900, realizační tým: 38 

Ikony-fotky.png

2016 Opening. Dobrodružství v Tatrách.

Třetí ročník ukázal, že jsme objevili dlouhodobý koncept. Zpráva o nové kombinaci tajemství, báječných silnic, zajímavých míst a zábavných úkolů ve spojení s péčí Advantage servisního týmu pronikla mezi lidi rychlostí blesku. Počet účastníků opět překonal loňská čísla, a to i navzdory předpovědi silných dešťů. Tentokrát třídenní cesta mířila na Slovensko. Posledním stanovištěm se stalo Letisko Žilina se závody na půl míle. Na pár hodin se mraky rozestoupily a my prožili jedny z nejsilnějších emocí.

/ počet posádek: 60, najeté km: 1000, realizační tým: 20

2015 Opening. Překračujeme hranice.

Do druhého ročníku jsme nastoupili posíleni produkčním týmem, který posádky vyzbrojil cestovními pasy a vyslal je do neznáma. Kam cesta pokračuje, bylo jasné vždy až po splnění jednoduchých úkolů. Pekli jsme v pekárně, luštili hádanky, zastavili nás „celníci“ na hranicích. Jednodenní akci plnou vzrušení a napětí jsme zakončili v rakouském hotelu Aigo s nádherným podzemním klubem. Již v průběhu dne bylo jasné, že s konceptem jsme vyrazili správným směrem i navzdory tomu, že část posádek se při první jízdě dle itineráře zatoulala uprostřed jihočeských polí.

/ počet posádek: 40, najeté km: 550, realizační tým: 10 

2014 Opening. První jízda v italském stylu.

První ročník vznikl jako nápad několika přátel vyrazit ven, potkat se. Vybrali jsme hotel ve Špindlerově Mlýně, vzali 30 posádek v italských autech spolu s italským michelinským kuchařem a akci pojmenovali Italiano Spindlerito. Domů jsme se vraceli plni nadšení ze společného setkání. Chtěli jsme jej zopakovat znovu a zároveň jsme cítili, že by naše setkání mohla mít hlubší smysl.

/ počet posádek: 30, najeté km: 300, realizační tým: 3 

Díky vám.

Advantage Season Opening získal unikátní koncept, profesionální zázemí a prostor pro další vývoj. Proto jsme se jako výsledek pětileté evoluce rozhodli založit zcela novou platformu Advantage Season, která se otevírá všem, kteří jsou zrozeni pro dobrodružství. A na té se právě nyní nacházíte. Pokud jste připraveni na koktejl emocí, napětí a prestižní společnosti, jste tu správně.