Pozoruhodná místa.

V minulých letech nás už cesta zavedla na historické hrady, stezky v korunách stromů, do automobilového muzea nebo třeba k atomové elektrárně. A protože víc než na rychlost jezdíme na zážitky, máte dost času si tyto lokality v klidu projít a prozkoumat.

Krásné výhledy.

S podobnou pečlivostí vybíráme i výhledy, které se vám při cestách odhalují. Ať už to jsou špičky horských štítů odrážejících se v zrcadlové hladině alpského jezera, hluboké hvozdy v kopcovité tatranské krajině, jimiž se jako had vine klikatá silnice, nebo dokonalé a přitom úplně prázdné serpentýny pohraničních oblastí jižního Saska.

Speciální programy.

Občas propojíme destinaci s programem, který se stane zlatým hřebem, na nějž rádi dlouho vzpomínáme. Může to být opuštěné letiště, kde vám změříme čas na jednu míli, jindy se s námi ocitnete na závodním okruhu, vyzkoušíte si jízdu ve smyku nebo vám připravíme výzvu dodržet přesnou průměrnou rychlost v náročných zatáčkách horských silnic.

Ubytování na úrovni.

Den je plný náročných zkoušek a proto na vás na konci každé naší cesty čeká kvalitní hotel. Ten vybíráme tak, aby vyhovoval standardům, které máme rádi jak my, tak naši jezdci. Závěr tak přináší kombinaci luxusního ubytování, bohatého wellness, chutného jídla a zajímavým prostorem pro závěrečný večírek. Právě v tuto chvíli opadnou všechny emoce a my v pohodlí  nasdílíme s přáteli zážitky z celodenního dobrodružství.