Driverettes

Pouze a právě řidičkám a jejich spolujezdkyním. Jak ukázaly již slavné pilotky formule 1 Maria Teresa de Filippis, Lella Lombardi či česká závodnice Eliška Junková, láska ke stoupajícímu adrenalinu v žilách při zrychlení vozu je vlastní i ženám. Víme to. Jsou i mezi námi, a tak jsme věnovali tuto jízdu v Advantage stylu jim.

CESTA JE JEN ZAČÁTKEM

Spojili jsme příjemnou jízdu s trochou napětí. Ubrali jsme na délce tras a umístili indicie tak, aby vás pohodlně a včas dovedly do designového, útulného místa na dotek krásné přírody. Jakmile vás přivítáme v cíli, rozvineme totiž společně druhou část dobrodružství. 

KOKTEJL S OSOBNOSTÍ

Přijměte podvečerní pozvání od zajímavých osobností, jako jsou špičkoví kuchaři, talentovaní mixologové, známé návrhářky, šperkaři či fotografky. Umožníme vám nahlédnout pod jejich šikovné ruce, poodhalit profesní tajemství a vytvořit si něco pro sebe. To vše s privátní pozorností a osobním přístupem. Večer zakončíme koktejlovou párty.

Rolling on Donuts and Glam

HARMONOGRAM

Sobota

  • setkání a start
  • on-tour zážitkový program
  • odpoledne ubytování
  • glamour večer s programem pod privátním vedením VIP osobnosti

Neděle

  • snídaně
  • v poledne návrat domů

STARTOVNÉ

Účast posádky (řidička + spolujezdkyně) je zpoplatněna částkou, která kryje dílčí náklady na realizaci v této výši:

Pro vás, kteří s námi již jeli Opening či Meet & Greet

25.000 Kč bez DPH / 30.250 Kč vč. DPH.

​​​​​​​Jedete poprvé?

30.000 Kč bez DPH / 36.300 Kč vč. DPH.

Platba probíhá převodem na účet dle pokynů v emailu po registraci nebo v hotovosti či platební kartou na recepci Advantage Cars. Ke startovnému bude vystaven daňový doklad.


Startovné zahrnuje jednodenní atraktivní program, 1 noc v kouzelném místě se snídaní, oběd a večeři, vybranou společnost řidiček krásných vozů a s nimi spojených zážitků.

Účastnice si samy hradí zpoplatněné silniční úseky, vstupy na dobrovolné aktivity po cestě a alkohol.


Účastnice akce bere na vědomí, že potvrzení registrace je závazné, registrace je platná až po uhrazení startovného a uhrazené platby jsou při zrušení účasti ze strany účastnice nevratné.

DETAILY A VYBAVENÍ

Pro jaký typ vozu? Takový, ve kterém se cítíte dobře. 

O akci ve stylu honby za pokladem samozřejmě můžeme prozrazovat jen velmi málo. Doporučujeme vám vzít si doklady k vozu a platný občanský průkaz nebo pas. Přes den užijete spíše sportovní oblečení, večer slavnostnější. Přibalte si výbavu do wellness.


Akce se koná při minimálním počtu posádek 10.


Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit či přesunout na jiný termín. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit bez náhrady účastnici, která jedná v rozporu s pravidly akce a dobrými mravy.

PozvAT KAMARÁDKU


REGISTROVAT SE

Přihlaste se včas, počet posádek je limitován.

Přihlášení nejpozději do 15. 6. 2020

ULOŽIT DO KALENDÁŘE