Treasure hunt rally

​​​​​

Sezonu otevíráme ve stylu honby za pokladem, dobrodružství a soutěžení. Rozdělíme vás do týmů po 5 až 7 posádkách. Startuje se v pravidelných intervalech z Prahy. K cíli postupně vedou rozmanité úkoly na jednotlivých stanovištích. Právě jejich plnění rozhoduje o vítězi. Pokud i vás láká myšlenka rozehřát gumy a možná se dozvědět i něco o tom, co nového pro vás připravujeme, registrujte se níže.

adrenalin a vášeň

​​​​​​​​​​​​​​

Každý ročník je zarámován tématem. V minulých letech v rámci úkolů účastníci vyšetřovali zločin pomocí špičkové kriminalistické technologie, jindy museli uniknout smrtící katastrofě a prokázat své schopnosti přežít.​​​​​​​
​​​​​​​Téma pro 2020: Připravujeme.

Minulé ročníky.

SLAVNOSTNÍ GALA

​​​​​​​

Přes den intenzivní jízda a spousta silných, mnohdy náročných programových zážitků. Večer odpočinek v luxusním hotelu. Vychutnáte si perfektní jídlo a zrelaxujete svaly ve wellness zóně. Závěr posledního dne je tradičně spojen se slavnostní večeří, vyhlášením vítěze a noční párty.

Daylight Fun & Evening Chill

HARMONOGRAM

Pátek

  • ráno sraz posádek
  • celodenní on-tour zážitkový program
  • večer příjezd na hotel, večeře, wellness

Sobota

  • snídaně, postupné starty
  • celodenní on-tour zážitkový program
  • večeře, vyhlášení, párty

Neděle

  • snídaně
  • vyjížďky po okolí
  • odpoledne návrat domů

STARTOVNÉ

Účast posádky (řidič + spolujezdec) je zpoplatněna částkou, která kryje dílčí náklady na realizaci v této výši:

Pro vás, kteří s námi již jeli Opening, Meet & Greet či Ladies

1.350 EUR na posádku vč. DPH.


​​​​​​​Jedete poprvé?

2.050 EUR na posádku vč. DPH.

Platba probíhá převodem na účet dle pokynů v emailu po registraci nebo v hotovosti či platební kartou na recepci Advantage Cars. Ke startovnému bude vystaven daňový doklad.


Startovné zahrnuje atraktivní program na celý prodloužený víkend, 2 noci v exkluzivním hotelu se snídaní, obědy a večeře, vybranou společnost milovníků krásných vozů a s nimi spojených zážitků.

Účastníci si sami hradí zpoplatněné silniční úseky, vstupy na doplňkové volitelné aktivity po cestě a alkohol.


Účastník akce bere na vědomí, že potvrzení registrace je závazné, registrace je platná až po uhrazení startovného a uhrazené platby jsou při zrušení účasti ze strany účastníka nevratné.

DETAILY A VYBAVENÍ

Pro jaký typ vozu? Sportovně laděný vůz bude perfektní volbou, protože výkonu je pro tuto jízdu třeba.

O akci ve stylu honby za pokladem samozřejmě můžeme prozrazovat jen velmi málo. Doporučujeme vám vzít si doklady k vozu a platný občanský průkaz nebo pas. Přes den užijete spíše sportovní oblečení, večer slavnostnější. Přibalte si výbavu do wellness.


Akce se koná při minimálním počtu posádek 60.


Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit či přesunout na jiný termín. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit bez náhrady účastníka, který jedná v rozporu s pravidly akce a dobrými mravy.

PozvAT přátele


REGISTROVAT SE

Přihlaste se včas, počet posádek je limitován.

Přihlášení nejpozději do 1. 4. 2020

ULOŽIT DO KALENDÁŘE